| vladd14 a întrebat:

Am pe abonament optiunea facebook nelimitat insa daca ma conectez de pe aplicatie imi ia din MB ce sa fac? numai prin browser o sa ma pot conecta ca sa fie nelimitat?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Abonament unde ai? La Orange?
Pentru a putea accesa nelimitat facebook fara sa iti ia din MB, trebuie sa te conectezi prima data pe Portalul Orange m.orange.ro si din acest portal sa accesezi link-ul facebook. In acest fel nu consumi nimic! La fel este si pentru vodafonne, cosmote.
Bafta!