| StefaniaS a întrebat:

Daca am blocat o persoana pe facebook, cum pot sa o deblochez?

Răspuns Câştigător
| just me_3620 a răspuns:

Hei,
Contul meu->setari confidentialitate->liste de blocare->click si te vei descurca dupa:* Cauti persoana blocata si dai deblocare.

20 răspunsuri:
| Georgiii_4994 a răspuns:

Intri pe profilul ei si scrii jos in stanga Blocheaza/ Deblocheaza aceasta persoana.

| StefaniaS explică:

Am blocat-o deja, si vreau sa o deblochez. Problema este ca nu pot intra pe profilul persoanei respective datorita faptului ca am blocat-o.

| Georgiii_4994 a răspuns:

Atunci intra la "setari confidentiale" si vezi acolo "persoane blocate"

| Radu_Claudia_1975 a răspuns:

Multumesc am reusit.

Alte răspunsuri
| Cordero_Antonio_1986 a răspuns:

Cum pot so deblochez pe dana grigore

| Cordero_Antonio_1986 a răspuns (pentru just me_3620):

Dana Grigore

| Ivan_Liliana_1976 a răspuns:

Daca am blocat o pers pe fesbuk cum pot sa o deblochez

| Ana_Grofa_1965 a răspuns:

Vreau sa deblochez

| Adela_Raducanu_1984 a răspuns:

Deblocarii