| ashley26pink a întrebat:

Daca am parola la calculator cum pot sa o scot?

14 răspunsuri:
| Angelsergiuboy a răspuns:

Reinstalezi windowsu si se sterge automat

| filaret03 a răspuns:

Control panel - users accounts - si stergi profilu / modifici parola iar cand iti cere sa pui o parola noua nu scrii nimic

| MrCernea a răspuns:

Start >>control panel >>user accounts>>click pe administrator s au care e numele pe poza aia de jos! bafta

| MimiPopescu a răspuns:

Control Panel> User Accounts> si pe acolo cauti unde scrie eliminare parola

| AleX_4541 a răspuns:

Start->Settings->Control Panel->User Accounts->[aici selectezi userul la care ai pusa parola]->Remove my password sau daca vrei sa o schimbi- Change password.big grin

| BoRaK_7316 a răspuns:

Pai. Intri in Start si dai sus pe Poza de o ai la Meinu si dai Click stanga de 2 orii si Proprietati dupa dai sus in stanga unde arata 2 Omuleti si dai click pe Home i-ar dupa aceea dai jos la Computer Administrator si dai la aceea cu Parola!

Sper ca am fost de Ajutorbig grin

| educatie2021 a răspuns:

Intri in bios apasind tot pe tasta del.si dai pe 'reset default' apoi apesi pe F10 si enter

sau

control panel/ users acount/ remove password

Răspuns utilizator avertizat
| Ducka a răspuns:

Start-> settings->control panel->user accounts->change an account->click pe numele tau de la pc->change password

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start-> settings->control panel->user accounts->change an account->click pe numele tau de la pc->change password
sper sa iti resetezi parola! baft!

| irina2 a răspuns:

Draga daca nu mai sti parola in interiorul unitati este pastila de bios o scoti apoi o bagi iar si o sa iti dispara iti dau id de mesz si iti trimit o poza cu pastila de bios ca sa stii ce sa scoti

Alte răspunsuri
| Cristian_Dudau_1964 a răspuns:

Cum procedez

| Purcariu_Neculai_1951 a răspuns:

Dacâ am parola la calculator cum pot sâ o scot