| AlexRăzvan531765 a întrebat:

Daca am sters o conversație pe watsapp cum pot sa o revad?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Soliciți interlocutorului să îți facă niște printscreen-uri. O să îți dea, fiindcă nu toți le șterg.

| Paula2018 a răspuns:

Tu nu mai ai cum sa o recuperezi, numai daca iti faci back-up pe drive. Poti ruga persoana respectiva sa te ajute sa iti faca print daca nu a sters conversatia.

| InvatamProgramare a răspuns:

Daca ai setat ca sa faci back-up la conversatii poti incerca sa o cauti in back-up. Daca nu, atunci trebuie sa rogi pe cel/cea cu care te-ai conversat sa ti-o trimita.