| laudima22 a întrebat:

Mai de mult am avut o conversație cu o femeie/doamnă care îmi promisese ceva de cumpărat iar acum nu mai găsesc mesajele de la ea. Eu țin minte că nu am șters nimic, n-am golit conversație. OLX, eMag sau la jumătate.ro una din ele. Cum fac să revăd mesajele cu ea? Parcă mă logasem cu Google, nu cont propriu.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca tu nici măcar nu știi unde sau cu ce te ai logat cum am putea noi sa te ajutam.

| laudima22 explică (pentru suntserios):

Credeam că ești Mama Omida, scuză mă pe mine.

| Wr3nch a răspuns:

Probabil OLX, ei sterg automat mesajele dupa un timp.

| lpavel a răspuns:

Nu stii unde si nu stii cu ce cont te-ai logat? Cauti acul in carul cu fan...

| Lioana a răspuns:

Pe Olx se sterg automat mesajele dupa 4 luni. Daca a fost mai demult nu are rost sa le cauti.
Site-ul La jumate nu il folosesc dar probabill functioneaza cam la fel.
Pe eMAG nu se poarta conversatii cu vânzătorii. Acolo comanzi si primesti. Acolo doar firmele vand, nu persoane fizice.