| huideni1845 a întrebat:

Daca cumpar o camera de supraveghere, unde salveaza acea camera ceea ce filmeaza?
trebuie conectata la ceva?
sau ea singura inregistreaza?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Trebuie conectat la un pc, are Driver -trebuie instalat, inregistreaza cat vrei tu si unde vrei tu vei seta tu ce sa faca...

| Popescu_Gh_1953 a răspuns:

Are memorie proprie, inregistreaza 30 de zile, se conecteaza la calculator dar acesta se deschide cand doresti tu. Camera inregistreaza independent. Gasesti scule bune, si la toate preturile la Altex.

| Updew a răspuns:

Majoritatea camerelor vin cu carduri SD, cel mai mare fiind de 32 de gb. Acolo se stocheaza imaginile. Dar, vezi ca cele mai multe merg in loop. Asta inseamna ca atunci cand cardul se umple, incepe sa stearga primele filmari. Daca ai o filmare de care nu iti pasa e ok, dar daca ai una pe care o vrei, atunci o salvezi pe pc.