| anonim_4396 a întrebat:

Daca dau fullscreen la Youtube si imi merge sacadat si img se opreste la un moment dat, sunetul merge bine. E de la procesor sau placa video sau de la amandoua?

4 răspunsuri:
| oFrunza a răspuns:

Salut, problema este de la placa video daca iti merge sacadat.
Ai incercat sa dai un update la driver?

| ioanaKevlar a răspuns:

Ca sa excluzi varianta cu procesorul, intra la Task Manager (CTRL+ALT+DEL), tab-ul "Performance", si uita-te la "CPU Usage". Daca nu e full cand esti cu YouTube-ul in modul full screen, atunci e clar ca nu e de la procesor.

Răspuns utilizator avertizat