| UnuCuSapca a întrebat:

Daca desenez cu markerul un punct pe ecranul unui laptop se mai ia?

8 răspunsuri:
| rapp2020 a răspuns:

Eu zic sa incerci si sa ne spui si noua

| Anca7222 a răspuns:

Da se ia. numai dacă markerul este permanent atunci nu se mai ia

| BucurCristina a răspuns:

Cred ca daca e unul destul de slabut se ia daca freci un pic cu un servetel umed, dar daca e permanent nu se ia.Nu am incercat, deci nu sunt 100% sigura daca functioneaza.

| bnbnbi a răspuns:

Daca markerul nu e permanent, da.

| AlinutzzaTha a răspuns:

Depinde, daca e permanent nu se mai șterge, daca e nepermanent se sterge

| Hammurabi a răspuns:

Se sterge cu alcool izopropilic indiferent daca a fost cu permanent sau nu.

| missfatadelatara a răspuns:

Dacă îți place sa freci până omori nervii, se ia.

| Chernobyl a răspuns:

Depinde de care marker folosesti permanent s-au de tabla (nepermanent).