| Flamingo11 a întrebat:

Daca eu îmi cumpăr un PC fara sistem de operare ce fac. Daca trebuie sa cumpăr unu după ceea ce fac? Cum îl instalez. Oare PC se deschide fara un sistem de operare? Ajutați mă!

3 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Daca nu are faci ce face tot romanul si iei unul de pe net sau il cumperi, e 4-500 de lei un win 10 si se instaleaza destul de usor (practic doar urmezi pasii)
Se deschide fara sistem de operare doar ca nu cred ca e acel "deschis" la care te referi tu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca cumperi un pc fara sistem de operare ii instalezi tu sistemul. Si da se deschide si fara, intra in bios

| RAY a răspuns:

Cumperi un windows si il instalezi