| Nano94 a întrebat:

Daca iau Memoria asta USB, exista riscul sa se intrerupa filmul pe TV (din cauza vitezei de citire)? Vreau sa merg la sigur, sa stiu ca nu il cumpar degeaba!
http://www.emag.ro/......DK5ZSBBBM/

Răspuns Câştigător
| Nano94 explică:

Cu cât viteza de citire a unui stick este mai mare cu atât lucrează mai bine. Însă e nevoie ca Tv-ul să citească acest model 3.0. Din ce cunosc şi ştiu sistemele puse la ora actuală pe piaţă nu au probleme cu cele 3.0. Aşadar ar trebui să-l poţi folosi fără probleme!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Nano94):

Asta e tv-ul, merge?
http://www.compari.ro/......p44205444/

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai făcut nimica! Tv-ul ăla nu are ieşire USB! Pentru ca un TV să citească USB trebuie să aibă un port USB, iar ăsta din link nu are aşa ceva. Dacă vrei să poţi vedea de pe un stick USB muzică, filme, poze, etc. ai nevoie de un TV care are un port pentru USB. E simplu de identificat! Este exact ca porturile de la PC sau laptop! Iar la magazinele online, la caracteristici trebuie să specifice dacă are sau nu port USB.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Florin_Chiba_1988):

Pai nu stiu ce za zic... asta este modelul dar are mufa USB! Ca deja ascult muzica, vad poze d epe un Usb cam varza de 2.0 si la scriere arata vreo 2 mb/s si voiam sa cumpar unul bun care sa reusesca sa-mi redea si filmul fara intreruperi!

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci, dacă are mufă USB, cele 3.0 au viteza de lucru mult mai rapidă. Ajunge sau chiar depăşeşte viteza de lucru cu de 10 ori mai mult.

| Nano94 explică (pentru Nano94):

Nu mi-ai atras si mie atentia ca asta nu poate fi recunoscut de TV ca e cu parola... sad

| Florin_Chiba_1988 a răspuns (pentru Nano94):

Dacă are o parolă, de obicei e notată undeva la vedere pe ambalaj sau pe garanţie!