| aneta a întrebat:

Daca imi activez net-ul pe telefon, si racordez telefonul la laptop cu cablul de date, va merge net-ul pe laptop? Pentru ca voi pleca in alta localitate si am nevoie de net pe laptop.

Răspuns Câştigător
| HVI a răspuns:

Ba DA!, ar putea sa mearga daca ai cablu de date si pe langa asta Cd cu soft pentru telefon. De exemplu pentru Nokia exista Nokia Pc Suite, Sony E. Sony Ericsson Pc Suite si posibil sa fie si pentru alte marci dar eu stiu sigur de astea doua. Trebuie instalat programul de conectare la internet si gata. Il pornesti avand telefonul conectat si poti sa consideri ca ai modem Vodafone, Orange sau Cosmote. Deci ai nevoie de soft si da o sa iti mearga.

4 răspunsuri:
| Dinaaa a răspuns:

Nu stiu varianta asta, dar daca laptopul are wifi te poti conecta cu free wifi

| iReal96 a răspuns:

Raspunsul meu : NU
nu are cum sa mearga netu asa...straight face
gandeste-te.cati ar face asa inloc sa de-a 20 de euro la net.mai bine da 5winking deci nu, nu merge!

| aneta explică:

Si cum pot afla daca laptop-ul are wifi?