| Lory_7688 a întrebat:

Daca imi fac doua adrese de facebook care mi se deschide prima? Sau pot cauta pe cineva pe facebook dupa care adresa vreau eu sau una din ele este deconectata?

4 răspunsuri:
| badblood248 a răspuns:

Se deschide cea pe care esti logat

| denna_6865 a răspuns:

Nu poti sa intrii in acelasi timp pe doua conturi diferite de facebook.defapt poti dar doar daca folosesti pentru unul google chrome si pentru cel de-al 2-lea mozilla sau opera etc.asa nu vei avea probleme de gen''vreau sa intru si pe cel de-al 2 dar cand dau pagina de facebook eu st deja conectata''. poti cauta pe oricine dupa orice adresa vrei daca faci asa cum ti-am zis mai sus.big grin

| Stangaciu_Ionut_1990 a răspuns:

Daca imi fac doua adrese de facebook cu trebuie sa le fac

| Pantaze_Stefan_1955 a răspuns:

Vreau sa il trimit la o prietena daca este posibil si cum trebuie sa procedez