| Harlab_Liana_1998 a întrebat:

Daca mi s-a blocat telefonul din cauza unei parole si mi-am uitat si contul google ce pot face?

4 răspunsuri:
| Ioana6666 a răspuns:

Poti sa mergi la magazinul de la care ai cumparat telefonul, sa ti-l deblocheze.

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca ai smartphone cu sistem de operare, Android, se poate reseta foarte usor, in functie de marca telefonului. Poti intra pe site-ul producatorului, pentru mai multe informatii.

Bula
| Bula a răspuns:

Folosesti numarul de telefon cu care a fost inregistrat la Google.

| GavrilGabriel1999 a răspuns:

Salut SURIOARA! Ai putea să-l resetezi, dar poţi pierde toate datele.