| Lory37 a întrebat:

Dacă vreau sa imi schimb contul de iCloud de pe telefon mi se șterg toate datele de pe el?

1 răspuns:
| Zuzu1991 a răspuns:

Faci alt Apple id, il stergi pe asta de pe telefon, il bagi pe ala
apoi te duci la icloud.com si intrii cu ala vechi si stergi tot
apoi te duci pe https://www.google.com/search?q=generate+password schimbi parola cu una generata de orice generator de acolo, si apoi o stergi din memorie (faci copy la alt text) si dai logout
in afara de Apple
NU MAI POATE NIMENI SA ACCESEZE **NIMIC** DIN CLOUD-UL VECHI
... punct