| ItzRivenGod a întrebat:

Dati-mi si mie cateva jocuri MMORPG (download sau browser) dar f2p adica totul sa fie valabil pentru oricine adica fara si fiu membru ca sa pot sa cumpar de exemplu o sabie speciala.Ms anticipat.

Răspuns Câştigător
| boggy a răspuns:

Ce raspuns stupid lol Incearca de exemplu Runes Of Magic, 4story, Metin2, CabalEU, Twelve Sky, Jade Dynasty, Perfect World si multe altele

50 răspunsuri:
| Lavinia4you a răspuns:

Poftim un site ce contine multe jocuri tari http://jocurismechere.com

| Lavinia4you a răspuns:

Aici gasesti jocuri care sigur o sa iti placa la nebunie http://jocurismechere.com/

| 777777788888888 a răspuns:

Metin2, 4story, shaya, cabal, elsword, world of warcraft, 9Dragons, Divine souls, runes of magic, fiesta online, soul master,

| 777777788888888 a răspuns:

Metin2, 4story, shaya, cabal, elsword, world of warcraft, 9Dragons, Divine souls, runes of magic, fiesta online, soul master, perfect world, fly for fun

| 777777788888888 a răspuns:

Metin2, 4story, shaya, cabal, elsword, world of warcraft, 9Dragons, Divine souls, runes of magic, fiesta online, soul master, perfect world, fly for fun.

| andrei_3624 a răspuns:

Intra pe www.mmohut.com acolo gasesti toate jocurile mmorpg

| molzza a răspuns:

Perfect world,am cont pe el,ma cheama vanesa_sweet,am lvl 20 si inca nu m-am plictisti. Poate te ajutabig grin

| daniii_9845 a răspuns:

Metin2 clar.

| veloflex11 a răspuns:

Www.mafia2lug.com incearca si asta

| cozmin_5916 a răspuns:

Metin2.ro,4story.ro jade dynasty, world worcaft, grand fantasia

| alexandrutarecooltarecool a răspuns:

Adica? de ce nu dai cativa banuti si te faci membru? doamne, pai daca iti place un joc tare, da ma si tu cativa bani, ca doar nu mori!

| alexandrutarecooltarecool a răspuns:

Adica? de ce nu te faci membru la un joc, da si tu cativa bani, ca ai vazut la jocuri din astea browser? aproape toata lumea e membru, si in primul rand, daca te faci membru, poti descoperii noi lucruri

| robertGALATI a răspuns:

Da ma vr sati zic eu unu?

| rapper13 a răspuns:

Http://www.mafiacreator.ro/mafia-delict/crimes e un joc cu mafie in lumea virtuala deci daca ai ceva probl. adresati`va la adreasa de YM : benydinamovistu va astept cu sfaturi !

| Stefan_Catalin_1996 a răspuns:

Joaca kingofkings3 e cum ai zis tu

| Floryn_1521 a răspuns:

Downloadeaza metin2Ro fa-ti cont pe Lupus si te cresc pana la lvl 30 si apoi ne casatorim am 400 monede dragon si cumpar eu de toate pentru nunta

| Nicula_Niculamatei_1973 a răspuns:

Metin2hammer asta e misto ai toate armurile din metin2ro +9

| Nicula_Niculamatei_1973 a răspuns:

Jocul meu pentru tine este brick force
abia a aparut ancearca!

| soreanu a răspuns:

GodOfWars,Grepolis,kariam,TheWest,MT2hammer,Drakensang online etc. etc.

| Narcis_Costachescu_1981 a răspuns:

Eu am scris CNRPG