| anonim_4396 a întrebat:

Dau fundă!

Dacă cumpăr acest produs : http://www.mediagalaxy.ro/......sb-3-0-gri nu trebuie să mai plătesc abonament lunar la internet, cum ar fi ( 35 lei etc)?

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ce treaba are abonamentul tau la internet cu acel hard disk? Il comanzi iar cand iti vine prin curier il platesti pe loc.

| cby a răspuns:

Prietene. Acel hard disk extern este... un hard disk extern! Atit! Faptul ca te poti conecta la el prin WiFi ca sa-i accesezi continutul nu are nicio treaba cu conexiunea la internet. Back to school!