| AndradaElisa a întrebat:

Dau Funda! Imi merge netul foartee greu si nu merge sa dau la mesajele de la facebook..adica merge sa raspund dar nu merge sa dau acolo la mesaje (de langa notificari) Ce sa fac? Va rog raspuns anticipat puppy dog eyes

1 răspuns:
| ɹαℓυ a răspuns:

Apasa pe un prieten din lista ta (lista din dreapta) ca si cum i-ai scrie un mesaj (fara sa scrii nimic), apoi langa nume e o rotita (Optiuni) -> Vezi toata conversatia. O sa iti apara apoi toate mesajele cu toate persoanele.
Succes!