| withaflac a întrebat:

Dau funda la cel mai inteligent si mai explicit raspuns, pentru cine stie, cum pot deveni moderator pe brainly?

Răspuns Câştigător
| TheTPUro a răspuns:

Eu sunt deja moderator pe Brainly, trebuie sa dai testul: https://brainly.artur99.net dar nu inainte de a face rost de un cod de la Liderul Ctinamaria31, daca ai promovat test cu o nota peste 7, asteapta maxim o saptamana sa te voteze moderatorii. Daca totul e bine, ai un cont curat cu putine avertizari si multe altele, si voturi multe sigur vei fi pe pozitia de moderator. Succes!

3 răspunsuri:
| SamyBro a răspuns:

Dai cerere trebuie sa ai 2 ani si sa fii activ, funda?

| TheTPUro a răspuns (pentru SamyBro):

Nu e bine

| Niculescu_Verona_1970 a răspuns:

Buna! Daca doresti sa devi moderator pe Brainly, trebuie sa dai un test dar inainte sa il dai trebuie sa ceri codul pentru test prin mesaj privat la Ctinamaria31, liderul moderatorilor si trebuie sa ti-l dea maxim in 48 de ore. Daca l-ai primit poti sa dai testul dar trebuie sa ai varsta minima 10 ani, cel mult 10 avertizari si 200 de teme rezolvate. Daca ai promovat testul, nota minima este : 7. Crede-ma, acest test este foarte simplu! Succes la testul de moderator!