| anonim_4396 a întrebat:

Dau Fundaaaa! Am un nokia x2 si cand bag orice fel de casti, se aude numai pe partea stanga, am umblat si la setari si nu ii dau de cap, stiti cumva care e problema de nu se aude in amandoua castile?

7 răspunsuri:
| spank17 a răspuns:

Incearca sa nu bagi jackul pana la capat, ci doar pe jumate. Incearca cu niste casti audio bune, de obicei se intampla asta cand folosesti casti proaste( sau de la alte telefoane). Ai incercat cu cele de la telefon?

| DeeaHere a răspuns:

Pai eu cred ca nu este de la tel este de la casti...probabil ai tras de ele sau invarte mufa putin si bag-o bine acolo si o sa mearga (mi s-a intamplat si mie ) daca nu poate ai scapat casca dreapta jos sau in apa saU...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa restartezi telefonul (dal la setarile din fbrica)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baga bine castile chiar daca merge greu apasa pan intra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai poate s-a stricat o casca ca si la mine nu se aude pe partea stanga si l-am schimbat si merge acum

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu... Dar de unde pot lua casti, tot pentru Nokia x2?