| EkSo a întrebat:

Salut, am o problema cu castile mele de la pc. De la o vreme, cand ma joc Cs, sunetul mi se aude in ambele casti. (Exemplu: Cand un player vine din partea stanga, normal ar trebui sa se auda in casca stanga, dar la mine se aude in ambele casti). Ce pot face?

1 răspuns:
| Sentry a răspuns:

Aicea castile nu au nici o problema, du-te in meniu la acel joc si apoi la obtiuni audio, trebuie sa gasesti acolo! daca nu atuncea in optiunile de la calculator.