| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand vreau sa inscriptionez un dvd mi-l strica?

5 răspunsuri:
| MihaiKJL a răspuns:

Foloseste Nero este cel mai bun program de scris pe Disk-uri.

| RorySan a răspuns:

Foloseste alt program. Poate cel respectiv are virusi sau ceva de genul.

| CuldaCosmin a răspuns:

In niciun caz nu e de la program, cand ii dai sa il faca verifica Cd-ul sa vezi cati bytes are, si atat trebuie sa aiba si acolo la program

| K0sti a răspuns:

Simplu, unitatea proasta (laserul)! Sau suportul (dvd-ul)! Alege-ti!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate sa fie defect softul, poate fi defect sau virusat Windowsul sau poate fi salba alimentarea. Cineva care vede.