| anonim_4396 a întrebat:

De ce imi merg filmele sacadat, vreau sa vad online, de ceva timp e asa. Dau funda pentru cine ma poate ajuta.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai elibereaza din cache-ul browserului.
In firefox TOOLS: options/advanced/network/clear web content.

5 răspunsuri:
| LadyDy01 a răspuns:

Din cauza ca nu ai conexiune la internet buna, incearca sa salvezi filmele in calculator.

| artagonlord a răspuns:

1) Poate fi pc-ul tau de vina
2) Internetul
incearca sa resetezi modemul

| Mariusvipera a răspuns:

Daca nu-ti merge nimic din tot ce-au zis ceilalti reinstaleaza-ti Windows-ul. happy

| HwK94 a răspuns:

Ai probleme cu browserul ori reteaua de internet(daca ai modem dai un reset ) ori este prea incarcat pc-ul tau, ori ai mai multe in bara, ori ai cache-ul plin in browser

| Pitic_Piticu_1993 a răspuns:

Daca ai AdBlock sau uBlock extensi de genul care blochează reclamele dezactivatăle si o sa mearga bine