| Cretiu_Diana_1994 a întrebat:

De ce nu pot sa vad ultimele poze de pe cardul de memorie? Îmi apare o imagine gri cu semnul exclamarii

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Nu stiu daca e vorba despre un telefon sau despre aparat foto, asa ca voi folosi termenul "aparat"
1. cand vezi un semn de exclamare, posibil ca acel card sa nu fie conectat bine in slotul aparatului
2. sau poate s-a defectat cardul, se mai intampla

Ce poti face>
1. verifica daca e conectat bine, si da un restart aparatului
2. introdu cardul in alt dispozitiv. Daca nu mai ai alt aparat la indemana, poate ai vreun laptop care are cititor de carduri (sau chiar cititor de carduri)

Craciun fericit!

| vlad1992 a răspuns:

Si la laptop acelasi lucru apare si cu cititor de card sd