| GeorgeIulian20 a întrebat:

Am un Samsung s9+ și am pe el poze vechi de 2 ani si ceva, unele de pe cardul de stocare din telefonul vechi. Problema este că multe dintre poze, au diferite culori, dungi pe ele, nu se vad deloc clar, unele sunt jumatate gri altele au diferite dungi pe ele sau imi apare semnul exclamarii ( aici mă refer la videoclipuri). Ce pot să fac?

1 răspuns:
| Algo098 a răspuns:

Au aparut erori pe mediul de stocare. Se recupereaza ce se mai poate. Se poate incerca recuva http://www.ccleaner.com/recuva pe cardul bagat in cititor de card pe calculator, dar sansele de recuperare sunt mici.