| anonim_4396 a întrebat:

De ce se face logout cateodata la contul de internet? adica nu imi merge netu si trebuie sa bag contul si parola si pentru ca se intampla de 2 ori pe an le uit mereu angry parola o tin minte, user name-ul nu prea ca e naspa

1 răspuns:
| Kövér_Paul_1979 a răspuns:

Pentru ca ai net de tip pppoe(presupun RDS) si iti mai pica netul si cand isi revine trebuie sa bagi user si parola.Si pentru ca probabil ti-a setat cineva in asa fel sa ti se logheze pc-ul automat la bootare o sa ai in meniu sart, strartup, o scurtatura pe care poti sa dai si tu dubluclick, si scapi de bagat user si parola.