| snake2015 a întrebat:

De ce tableta mea Acer iconia A1 nu i se mai vede ecranul? Cand o pun la incarcat tableta se deschide dar tot nu se vede ecranul am incercat sa o deblochez si am mers dar ecranul tot nu se vedea! Nu stiu ce are! Va rog ajutati-ma Funda!

2 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

Ai scapat-o pe jos in ultimul timp? Se poate sa fi deranjat ceva acolo la ecran cand ai scapat-o sau daca ai zdruncinat-o sau lovit-o in partea aia! happy

| roxanadrl a răspuns:

Buna. Am si eu aceeasi tableta si am avut touchscreen-ul spart la ea. Am gasit touchscreen la inowgsm.ro a venit foarte repede si am reusit sa o repar in cateva zile. https://www. inowgsm.ro/ansamblu-tableta-Acer/69-ansamblu-display-ecran-lcd-touchscreen-geam-sticla-Acer-iconia-tab-a1-810-0886.html