| tigrul2 a întrebat:

Am o tableta Acer iconia one 8 si cand incerc sa o deschid se deschide pana la logoul Acer de deschidere si incepe sa dea slide up( sa apara de jos in sus) la infinit. Am incercat sa dau din meniul in chineza emmc reset dar tot nu merge, ce pot sa fac? Cu ce app se intaleaza un Android?

1 răspuns:
| Bogdan_Arhip_1980 a răspuns:

Stingeo si stinsa apasa butonul power-volum sus-butonul home (asa e la Samsung) si intri intr-un meniu, de acolo alegi factory reset.