| Geo33xx a întrebat:

De ceva timp cand uploadez/incarc ceva se blocheaza netu adica stai 5-10 sec apare semn rosu pe aia la net si merge si iar se blocheaza! DC? daca reinstalez windows ar mai face asa?
spuneti sa stiu sa-l reinstalez

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Asta nu pare a fi o problemă de sistem de operare ci mai degrabă o problemă de la rețeaua de internet, sau posibil ca placa de rețea să fie pe ducă, dar nu exclud contactele imperfecte de la mufa utp.
Dacă și pe un alt pc problema e similară atunci problema nu e de la pc.Succes

| Geo33xx explică (pentru DeyCj):

Pe alt pc nu face asa, doar pe cel actual! DECI?

| DeyCj a răspuns (pentru Geo33xx):

Ar trebui reinstalat sistemul. Dacă nici după asta problema nu se rezolvă atunci nu ar strica sa înlocuiești placa de rețea