| CeVorbestiMa a întrebat:

De curand am descarcat 100 de gb de pe internet. Daca am facut asta mi-am consumat internetul ca sa zic asa? acesta fiind motivul pentru care mi se misca internetul foarte greu?

2 răspunsuri:
| DrGeorge a răspuns:

Daca ai prin dial up sau ai limita la net probabil ca da. Altfel nu asta este explicatia de ce merge prost netul.

| FilipSergiuPaul a răspuns:

Buna uite sti depinde daca esti pe dialup se poate da nu cred ca mai da nimeni dialup in 2016 sau daca esti pe stick deala de net sti atunci poate ai banda limitata daca nu si ai fibra optica poate s-a stricat lentila de la atata informatie sau ti sa topit firu de cupru sper ca te-am ajutat ai grija