| EDYgrass007 a întrebat:

De curând mi-am achiziționat 2 boxe active, și vreau sa ma ocup cu muzica la majorate, nunți, botezuri... DAR nu pot sa conectez doua boxe active la laptop, îmi trebuie un mixer analog. Întrebarea mea este, merg doua boxe active la un mixer analog, nu știu dacă mixerul are 2 ieșiri separate de jack-uri pentru fiecare boxa în parte. Sunt nou în domeniul asta și nu prea ma pricep.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ai licenta pe muzica? Stii cat e amenda daca-ti face concurenta o bucurie (reclamatie)?
Tu crezi ca iei muzica de pe net si te duci cu ea la nunti? Ma faci sa rad!
Inainte de ai investi, pune mana si citeste legile!

| EDYgrass007 explică:

Tu răspunde la întrebare, de restul ma ocup eu.