| Bordeianu_Alexandru_1996 a întrebat:

Am si eu o problema. Am achizitionat de curand doua boxe marca Philips prin usb, dar cand vreau sa le conectez la laptop nu imi merg. Menttionez faptul ca boxele sunt bune deoarece le-am testat pe calculator si merg. Ma puteti ajuta. Va rog. Multumesc

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai clar ca problema e de la laptop.
Ce laptop e si ce boxe mai precis.

| Bordeianu_Alexandru_1996 explică:

Laptop Lenovo G50-30, iar boxele Philips dss 330 speaker, cand le conectez mi le arata, dar cu semnul exclamarii, si nu se aud. Sunetul iese tot prin boxele de la laptop