| Ciubotaru_Ciprian_1999 a întrebat:

De tot imi apare reclame sj postari sugerate pe Facebook? Nu imi apare postarile prietenilor doar reclame si postari sugerate... stie cineva ce poti faci?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pentru inceput, poti sa inveti limba romana.

| Sn4k3 a răspuns:

''Apare'' multe reclame, deoarece, probabil, ai urmarit multe pagini de genul.

| FaraNumePls a răspuns:

laughing nu-mi apare nimic mie

| anonimg a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa devirusezi calculatorul, pentru ca este posibl sa fie un mic virus.
De asemenea poti incerca pentru inceput sa deschizi browserul de internet pe care il folosesti (internet explorer, mozilla firefox, google chrome sau altele) si sa stergi tot istoricul (history), inclusiv cookie-urile.