| berlin a întrebat:

De unde descarc si eu falsh player plugin?

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Site-ul oficial:
http://get.adobe.com/flashplayer/
Debifeaza de pe pagina oferta cu McAfee Security Scan Plus. Nu e necesara pentru instalare. Se descarca un link catre site pe care dai dublu click, iar apoi se copiaza programul si se instaleaza. Niciun browser nu trebuie sa fie deschis in acel moment.

| berlin explică (pentru dannyel86):

Nu merge se opreste in ultimu moment?

| dannyel86 a răspuns (pentru berlin):

Http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html
Coboara pagina pana ajungi la "Flash Player archives" si descarca p varianta offline, care sa aiba 172 mb - Flash Player 13.0.0.252 (172.47 MB). Se instaleaza offline, dupa ce o scoti din arhiva (trebuie dezarhivat fisierul).

| berlin explică (pentru dannyel86):

Nu-mi arata nimic nu poti sa-l iei tu si sa mi-l trimiti te rog frumos?

| berlin explică (pentru dannyel86):

Uite id meu ionticu28