| Bogdan_Gabriele_1990 a întrebat:

De unde pot cumpara ecrane de Samsung Galaxy J5 2017 J350F? Am gasit mai multe site-uri pe google dar vreau sa stiu unul sigur, care livreaza OLED-uri originale, care functioneaza.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cauta un magazin Samsung sau partener Samsung: http://www.samsung.com/ro/storelocator/
Poti suna la ei si faci comanda online. Eu am gasit 3: http://www.samsungmobilestore.ro/magazine-samsung

2 răspunsuri:
| Bogdan_Gabriele_1990 explică (pentru Salontanul):

Este moca-gsm un site de incredere?

Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Bogdan_Gabriele_1990):

Ca sa vezi daca un magazin online este de incredere (eu nu-l stiu pe asta) trebuie sa te uiti pe pagina lui daca are adresa de contact, telefon, etc. Eu, de exemplu, nu cumpar de la magazinele care au doar adresa de e-mail si atat. Uneori nici nu-si dau adresa de e-mail ci au un buton pe care apesi si le scrii ce vrei. Asemenea magazine sunt pacaleli, de obicei. Asta vad ca este din Oradea si are data o adresa. Asta inseamna ca poti avea o oarecare incredere. 100% nu poti sa fii ca si magazinele cunoscute mai dau chics.