| alexandrusava a întrebat:

De unde pot cumpara un gamepad ieftin?

Răspuns Câştigător
| eudoareuu a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/gamepad/

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

De pe olx.

| EneCristian a răspuns:

Diferite magazine uitate si tu la altex eMAG depinde ce ai prin jur pe la tine daca nu mai ai obtiuni pe internet olx sau pc garage sau chiar si cell.

| sltlp a răspuns:

Eu recomand sa strangi ceva sa nu cumperi un gamepad ieftin. Pentru ca atat cat dai, atata si rezista.
Strange mai bine si cumpara un gamepad de xbox 360/xbox one pentru pc, sau unu de ps3/ps4, si il poti conecta la pc dupa.

| alexandrusava explică (pentru eudoareuu):

Mi-am luat un gamepad de pe pcgarage dar nu are driver sau ceva de genu nu mi-l recunoaste nici pe pc nici pe laptop ce pot face?