| Mąrīąn_Mç_1997 a întrebat:

De unde pot downloada si eu DirectX 10, imi trebuie pentru Need For Speed Most Wanted 2012. [ FUNDA ]

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

DirectX 9, 10, 10.1, 11, etc nu se descarca, ci fiecare placa video in parte le suporta. Daca placa ta video nu suporta dx 10, nu poti rula jocul!

| Mąrīąn_Mç_1997 explică (pentru opreamarius):

Imi trebuie pentru Windous 7!

| Mąrīąn_Mç_1997 explică:

PS : Imi trebuie pwntru Windous 7 nu XP sau altele!

| Mąrīąn_Mç_1997 explică (pentru Jipa95):

Am avut DirectX 10 cand aveam Windous XP si imi mergea NFS MW 2012, Dar acum am mai schimbat ceva in pc, si am bagat Windous 7 si nu gasesc sa downloadez DirectX 10, gasesc numa panarame!

Răspuns utilizator avertizat