| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot lua un program de filmat desktop-ul?

6 răspunsuri:
| Strumfyy a răspuns:

Http://download.chip.eu/ro/HyperCam-2.23.02_37106.html incearca programul asta, sper sa te ajute :)

| coMpLeT a răspuns:

Sunt mai multe programe de filmat desktop-ul precum: HyperCam, CamStudio. Fraps. Cauta-le pe Google si le gasesti.

| D4ny4WIN a răspuns:

Nimeni nu stie un program bun, cel mai bun este :
www.zdsoft.com
excelenta rezolutie, si e foarte simplu
funda?

| vioricavio a răspuns:

Daca vrei un program bun de filmat desktop-ul si de filmat in jocuri poti lua unul de aici gratuit si versiune full: http://descarcaprogramepc.blogspot.com/......au-in.html

| anavio4 a răspuns:

Bandicam si Screencast-o-matic.

| IVan_Sebastian_1994 a răspuns (pentru Strumfyy):

Baga-mi pul@ toata in site-ul pizdii ma-tii cu virusu ma-tii sa-ti *** in cap!