| Kamakura a întrebat:

De unde pot sa iau un program care e asa:
Un fundal de desktop alb sau orice, si in stanga sa fie tool-uri, cu care desenezi cand vrei, ca in paint. Sa incercuiesc pictograme, sa scriu si alte chestii.

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Nu exista un astfel de soft. Vrei sa faci toate chestiile alea live pe desktop? Nu ai cum.

| Kamakura explică (pentru Ineys):

E foarte posibil. sunt multe Interactive desktop care urmaresc cursorul, sint unele care sunt jocuri, colapse snake... de ce nu ar merge și paint?

| Ineys a răspuns (pentru Kamakura):

E mult prea complex sa faci asa ceva. Poti folosi paint normal...thinking Nu inteleg ce vrei sa faci. Vrei sa desenezi pe o poza cu desktop-ul tau? Sau vrei sa desenezi pe desktop-ul tau in timp real? adica sa poti deschide foldere, sa intri pe internet, etc si in acelasi timp sa desenezi peste foldere sau peste browser si tot asa?

| Kamakura explică (pentru Ineys):

Doar pe desktop. Acolo unde sunt iconite.

| Ineys a răspuns (pentru Kamakura):

Nu, nu cred ca exista asa ceva. Daca cineva gaseste asa ceva... ar fi interesant, dar nu cred ca existalaughing.