| alejinxique a întrebat:

De unde pot sa imi downloadez un animal virtual? era cand eram mica un fel de joc breloc si ii zicea tamagotchi. Mi ar placea sa am un virtual pet pe computer ca aplicatie, nu site.(am windows 7). Am incercat sa imi instalez zwinky dar nu ma lasa antivirusul si si pe internet zice ca e virus adware mai exact. Daca stiti un astfel de program/aplicatie cu animalute virtuale, va rog sa imi lasati link.

3 răspunsuri:
| 27ade27 a răspuns:

Nu stiu daca e chiar ce vrei tu, dar incearca www.superpokepets.com. Mie imi place foarte mult.

| alejinxique explică:

Sa nu fie joc online. super poke pets tine de hi5/facebook.

| 27ade27 a răspuns:

Nu e doar pe hi5 sau facebook. Are site propriu. Dar daca vrei downlandat, poti downlanda de pe site-uri gen iWin, GameHouse, Yahoo. Si poti gasi ceva de genu, dar nu sunt sigura.