| Takizo a întrebat:

De unde pot sa instalez sau sa i-au windows movie maker pentru Windows XP?

Răspuns Câştigător
| Confucius a răspuns:

Hmm.pai trebuia sa il ai instalat deja in WINDOWS dar totusi daca nu in gasesti uite link-ul aici==> http://download.chip.eu/ro/Windows-Movie-Maker-2.0-Final_90619.html

Daca te-am ajutat da funda ca nu te doare mana!

8 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Ar trebui sa îl ai deja.E inclus în Windows xp

| Confucius a răspuns:

Pai trebuia sa fie instalat in windows (eu asa l-am avut) dar daca totusi nu il gasesti uite aici un link-ul==>http://download.chip.eu/ro/Windows-Movie-Maker-2.0-Final_90619.html

Daca te-am ajutat da-mi funda ca nu te doare mana!

| PedoBarbie a răspuns:

Cred că există deja în PC-ul tău dacă acesta e pe Windows XP.
Pe curând!

| Takizo explică:

Daca trebuie sa il am inclus, unde il gasesc? happy

| laptopnews a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......lmuletele/
Uite aici un articol ce ti-ar putea fi de folos! :) Succes!

| bogdy4you a răspuns:

Sall cine vrea acest program trebuie sa dea bani casa fie bun dar puteti lua gratis si bun pentru windos xp vista si 7 de la mine cine vrea id mess anonim4you44