| crysule a întrebat:

Deci mi-am luat San Andreas(merge:)))si dupa mi-am descarcat toate clienturile de SA:MP de pe http://www.sa-mp.com/download.php am bagat doua servare de SA:MP la favorite dupa am intrat in joc am putut sa ma joc fro 5 min dupa m-a scos afara si cand am incercat sa intru pe tokyo drift sau pandora imi spunea ca servaru not responding sau ceva de genu didn't nu mai stiu.Cum il fac si eu sa mearga?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| b00lean a răspuns:

HostName: Real Zone RolePlay Original
Address: 89.39.75.111:7777
Players: x/ 100
Ping: 11
Mode: • Real Zone v2.0•
Map: San Andreas
Se dau lidere, si in cazul in care aduci playeri vei primi si admin.

| StyLee33 a răspuns:

A)ori serverul nu mai este ON
B)ai folosit ceva mod sau peduri si Primești Crash!