| sweetys a întrebat:

Deci vreau sa fac un colaj cu sase poze si pe fiecare poza sa pun cate o reactie. Si in functie de reactiile prietenilor sa aleg castigatoarea. Problema este ca nu gasesc program in care sa pun ador si like. Adica sunt dar nu ca cele de la reactiile de pe Facebook. Vreau un program de editat poze in care sa fie disponibile si aceste emoji. Sper ca cineva m-a inteles si ma va ajuta.
Am vazut la foarte multe colaje de genul ca sunt puse fix reactiile de pe Facebook.

3 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Descarca fiecare emoji separat.

| sweetys explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Multumesc! Asta am si facut. Se pare ca sanse la o aplicatie/program nu am happy

| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Poti face colajul tau in Photoscape, Pixlr
Si sa pui reactiile acelea de aici:
https://webdesignceylon.blogspot.ro/......g-psd.html
Dai click pe poza si salvezi imaginea!
Succes