| ZaharescuCostin a întrebat:

Dimineata cata lume sta pe Instagram? Cam pe la ce ora am sanse de like multe? Nu va deranjati sa dati hate ca intrebarea are sens(Algoritmul Insta). Funda.

Răspuns Câştigător
| Anonimmaaa888890 a răspuns:

Depinde pentru fiecare ce inseamna dimineata, pentru mine e la 11, pentru altul e la 7, pentru altul e la 15. Dar orele de varf ar fi 13-15 si 20-22

9 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Majoritatea sunt dimineata si seara online.

| Gusticel a răspuns:

Cred ca dimineata pe la 8-9

| cfrtobias a răspuns:

Conteaza ora crezi? conteaza poza si ce prieteni ai sau cine te place

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru cfrtobias):

Cam așa. happy Va observa că la orele de vârf, unii îi dau like, iar altii... unfollow.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer ma uit pe insta de vreo 3 ori pe zi
Dimineața după amiaza și noaptea
Ca să afli când e audienta mare depinde ce urmăritori ai
Dacă ai puștani de școală aia rup netul de la. Amiaza încolo
Dacă e pagina de adulți aia rup dimineața de la 6 la cafea și puțin seara

| Miriam1020 a răspuns:

Pai in general oamenii stau mult pe insta seara..eu ma gandesc ca seara poti face mai multe like uri nu zic ca dimineata nu dar acum depinde de fiecare persoana❤

Răspuns utilizator avertizat
| cfrtobias a răspuns (pentru ZaharescuCostin):

Poate prietenii tai dau in jos sa vada ce o postat altii nu crezi?

Răspuns utilizator avertizat