| Iustinian_Ciornei_2000 a întrebat:

Dintre Sony xperia Z2, 4G si LG G4 Dual Sim, care este mai bun?
Raportat la calitate pret?

Răspuns Câştigător
| Silviu0101 a răspuns:

Amandoua sunt la fel de bune.Conteaza foarte mult ce vrei tu. Eu personal detin z2. Daca vrei sa iti tina bateria mult, sa fie rezistent la apa/praf, sa poti asculta la casti cu optiunea Noise Canceling ( adica elimina orice zgomot din fundal ) si design frumos de sticla premium atunci mergi pe z2( in general multimedia). Daca vrei ceva mai actual eventual cu dual sim, cu ecran mai mare, memorie interna muuuulta atunci g4. Insa raport calitate pret la momentul actual il are Z2 pentru ca este cel mai tare din seria Z pana acum.

1 răspuns:
| Username55 a răspuns:

Personal inclin spre G4 Dual datorita memoriei interne, procesorului displayului de 5, 5 inch insa daca tu doresti ceva mai bun pentru poze si mai compact sfatul meu ar fi Xperia Z2

uite aici comparatia:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6144&idPhone2=7253