| anonim_4396 a întrebat:

Doar cine stie va rog sa raspunda

cum pot descarca ceea ce vreau cand o sa fiu in Germania? ce as putea folosi?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tor Browser probabil, e Mozilla dar intri ca anonim pe internet

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar poate sa ma descopere cand descarc ceva

| Mattia_Mantovani_1991 a răspuns:

Nu inteleg ce vre sa spui prin: "pot decarca ceea ce vreau"

| BuLaNNNeL a răspuns:

Tor

| RAY a răspuns:

Tu fiind in Germania?

| RAY a răspuns (pentru Mattia_Mantovani_1991):

Tu nici macar nu stii sa ma copiezi, descarca

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Poate poti cu un VPS si instalat cu desktop ca dupa sa descarci din ftp

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns (pentru RAY):

Da. Sunt in Germania si, crede-ma, am incercat la greu.

| RAY a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Si cu programe gen vpn, hide ip? apropo filme online poti vedea? e legal asa ceva?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns (pentru RAY):

Online, da. Se poate vedea dupa ce termini de inchis toate spamurile XXX sau cu jocuri de noroc pe bani. Programe de care spui tu nu am incercat, pentru ca nu ma incapatanez chiar asa de mult atata timp cat pot vedea online cam orice am chef.

| RAY a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Ma bucur desi online e ok