| SasaSasa2000 a întrebat:

*Doresc răspuns DOAR de la cei care dețin o trotineta electrica.
Salut TPU,a venit vremea să achiziționez o trotinetă electrică,dar, sunt așa multe pe piața că nu știu pe care să o aleg:
Am un budget de 1300 RON, stau la țară, și sunt câteva dealuri pe ici pe colo...
Cu un goniometru am măsurat aprox 45° (Nici °C și nici °F, big grin )
Acuma ce sa zic... Un motor de 250W ar face față la cele 50Kg ale mele? Mai dau și eu din picior... daca e. Voi ce trotinetă dețineți? Și ce trotineta
ă-mi recomandați?
Eu nu reușesc să aleg una dintre: Xiaomi Essential si Mirya Sky Rider.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am trotineta, dar iti recomand sa alegi Xiaomi

| NLS a răspuns:

Nici eu nu am, dar ca brand, Xiaomi sunt mult, mult, mult peste Myria cand vine vorba despre orice produs electronic, deci nu mi-ar trebui Myria nici daca ar fi gratis.
Am vazut 2 monitoare Myria defecte dupa primele 5 luni.

| SasaSasa2000 explică:

Oare de ce am scris
" *Doresc răspuns DOAR de la cei care dețin o trotineta electrica."
?
Sigur că nu avem ce face...

| SasaSasa2000 explică:

Au șters răspunsurile, mersi.