| AndreiStefan1234567 a întrebat:

Dupa o analiza cu malwarebytes am gasit 5 malware si am restartat PC-ul si dupa vad ca am Thema Windows Classic ma uit la Aero themes si nu le pot selecta si nu pot selecta nici Windows 7 basic... De ce s-a intamplat asa si cum pot rezolva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://windows7themes.net/......s-service/

Daca ai windows 7 fa exact ca acolo, sunt si imagini, a functionat pentru mai multi apoi spune-mi daca a functionat si la tine.

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la devirusat urgent pana nu iti vor fi luate datele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Sa zicem ca ai windows 7 (e un exemplu).
Scrii pe google " windows 7 theme repair" si primesti instructiuni pas cu pas cu ce ai de facut, in limba engleza, daca nu ma insel, sunt si imagini.
De asemenea poti scrie pe Youtube "windows 7 theme repair" si probabil o sa apara tutoriale.
Bafta happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza driverele placii video

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

Daca ai windows 7 intra aici :
"C:\Windows\resources\Themes" si incearca sa vezi daca merge din folderul asta, sa o pui tu direct.
Daca ai alt windows cauta folderul cu teme.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

Atunci e defect, ce sa mai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hm,incearca un system restore, stii de unde banuiesc. Poate merge asa :s

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiStefan1234567):

Scrie pe google "windows 7 error 1073 solved", asa caut cand sunt in situatia ta, de obicei se poate rezolva.