| dazny a întrebat:

E bun laptopu acer as5742g-373g50mncc procesor intel core i3 2, 4 ghz memorie 3gb placa nvidia geforce, ca sa pot juca jocuri mai noi aparute gen fifa 12, sims 4 jocuri de astea?

4 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Teoretic ar trebui sa mearga. happy

| dazny explică:

Astept mai multe raspunsuri!

| dazny explică:

Minsk da idi tau de mess! sa vb ceva!

astept mai multe raspunsuri la intrebarea publicata!

| Maidanezul a răspuns:

Mai omule eu daca vreau sa forjez desk ii scot capacul si ramine rece =nu miriie.Laptopul se incinge cu spume deci cam greu forja de joace cu el. Musai trebuie masuta cu vent sub el alimentate ca mobilul nu din portul usb ca ii faci Parastas.Peste 5 luni apar joce noi leptopul mort nu poti clinti o piesa in el desk vind placa video pe okazii si bag alta mai tare. Tastat la laptop care crezi ca o sa crape mai repede aia de desk sau de laptop. Acer au obiceiul bun sa mearga foarte calde si dai de necaz ca multe au betesugul de se dezlip cipseturile video si costa o roaba de bani relipitul si dupa 6 luni Prohodul citeste si tu pe forumuri cum se vaita de Acer.Ce fel de memorie video are :dedicata? sau ia de la sistem? Daca vrei laptop musai eu as merge pe Dell cu memorie video dedicata. Acer VS Dell loganVS rols r Este oferta fugi ca de,,,