| Vectra1 a întrebat:

Este bun acest pc pt jocuri? :Unitate Asus
placa baza ASUS
procesor Intel quad core 4x2. 66Ghz sk 775
ram 4Gb ddr2
are 2 placi video -Integrata 1Gb
a 2 a este dedicata Nvidia 2Gb cu hdmi
hDD 320Gb sata 3 7200rpm
dvdrw
retea
sunet 5.1 canale
Intel Q6600 4x2. 66Ghz, si se merita 500 ron? Dau funda

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

A 2 a este dedicata Nvidia 2Gb...cred ca intereseaza procesorul, nu memeoria!

Pretul e foarte bun!

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

500 lei merita dar jocurile mai noi nu-ti vor merge... Bafta!

| AryanQQ a răspuns:

La 500 de lei, e foarte bine, cu inca vreo 500 de lei poti sa scoti din el un pc foarte bun.

| matrix100 a răspuns:

Si eu zic ca pretul este foarte bun, bine ca ultimele jocuri aparute de ultima generatie poate se vor misca greu sau nu iti vor merge, dar calculatorul merita banii astia

| j1NNNx a răspuns:

E foarte bine daca o iei la 500lei, dar prima data asigura-te ca merge si ca nu are defectiuni. Daca o sa joci jocuri de gen LoL o sa-ti mearga in very high cu 150+ fps constant.

| Tudy000 a răspuns:

De meritat merita, dar ar trebui schimbata placa de baza ca sa poti sa schimbi ramii, deci mai e un pic de investitie, dar 500 lei e chilipir dpdv al meu.