| CrYsTyYy a întrebat:

Este bun Motorola defy mini? Vreau multe pareri!

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Sincer, eu aş fi foarte fericită cu ce oferă. Poate raportul preţ calitate e cam nasol făcut, mi se pare cam scump pentru ce are, dar din experienţa mea telefoanele Motorola sunt bunicele happy Dacă ar trebui să-l cumpăr cred că aş fi mulţumită cu el.

| beckham1 a răspuns:

Mie nu imi plac Motorola....sunt slabute. Daca vrei ceva bun, iti recomand Samsung sau Iphone daca ai bani.

| BigJon a răspuns:

Eu ti-as recomanda Samsung Galaxy Mini 2, dar tu stii.

| harri2000 a răspuns:

Motorala Defy Mini, nu imi place, nu prea merita.Dar Defy, simplu, e miraculos.e rezistent la apa si la praf, eu l-am tinut sub jetul de apa de 1 milion de ori, faceam dus cu el, si n-a patit nimic.